Ziņas

Sports

Pirmais posms noslēdzies

Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā beigušās pirmā posma cīņas apakšgrupās. “Dārznieks/ Cēsu Sporta skola” pēdējā spēlē gan piedzīvoja zaudējumu pret “BJSS Madona” 66:63, taču savā grupā saglabāja otro vietu, droši kvalificējoties otrās kārtas spēlēm spēcīgāko grupā.

Komandas treneris Viktors Brizgalovs, stāstot par zaudējuma iemeslu, norāda, ka komanda nav bijusi spēcīgākajā sastāvā, arī spēlētāji nav maksimāli noskaņojušies spēlei, jo tās rezultāts neko vairs turnīra tabulā nemainīja.

Pa piecām labākajām komandām no katras grupas, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, otrajā posmā spēlēs par 1.-10.vietu. Otrajā posmā četrām komandām ir sešas uzvaras, bez Cēsu komandas šāda bilance arī “Bauskas BJSS/ SC “Mēmele””, “Vidzemes Augstskola/ Valmiera Glass-2”, Iecavas “BK Dartija”. Piecas uzvaras – “SK Jaunpils” un “Saulkrastiem”.

Otrajā posmā Cēsu komandai jāspēlē divi apļi pret otrās apakšgrupas piecām labākajām komandām – “Vidzemes Augstskola/ Valmiera Glass-2”, “BK Dartija”, “SK Jaunpils”, “Ezerzeme/ Rēzekne” un Daugavpils novada basketbolistiem. Tieši pret šo komandu pirmā otrā apļa spēle jau ceturtdien savā laukumā.

Treneris stāsta, ka otrajā posmā komandas uzdevums iekļūt labāko septiņu komandu vidū, kas nodrošinās tiesības spēlēt izslēgšanas turnīrā. No šīm komandām noteikti jārēķinās ar valmieriešiem, kas otrajā grupā ieņēma pirmo vietu. Pret Iecavas un Rēzeknes komandām spēlēts iepriekšējā sezonā, bet Daugavpils un Jaunpils komandas ir vēl neiepazītas, tāpēc spēles gaitā būs jāskatās, uz ko kurš spējīgs.

Komanda, kas ierindosies astotajā vietā, par tiesībām spēlēt play-of divās pārspēlēs sacentīsies ar otrās grupas turnīra (1.-19.vieta) uzvarētājiem. Devītās un desmitās vietas ieguvējiem sezona būs beigusies.