Ziņas

Sports

Piešķir finansējumu sportam

“Ja pirmajā gadā finansējumu piešķīrām florbola komandai jaunu formu iegādei, tad pērn sportam atvēlējām jau 5000 latu. Mēs sekojam līdzi, kā pašvaldība atbalsta sportu, un redzam, ka šis process attīstās. Īpaši jāuzteic jaunā sporta kompleksa uzcelšana. Tāpēc arī mēs esam gatavi dot savu artavu, atbalstot šīs divas komandas. Ar florbolistiem sadarbība jau izveidojusies ilglaicīgi, savukārt volejbolā saredzam labas izaugsmes iespējas komandai. Bez tam arī uzņēmumā volejbols ir cieņā,” teica E. Sietiņsone.

Finansējuma lielākā daļa – 13 tūkstoši latu – tiks volejbola komandai “SK Cēsis/ Cēsu alus”, tiesa, ar nelielu atrunu. Ja “Schenker” līgas turnīrā tā neiekļūs labāko astotniekā, finansējumu samazinās par trim tūkstošiem.

“Tas komandai liks saņemties, citādi mums nāksies domāt par papildu finansējuma piesaisti. Tiesa, būtu bijis labāk, ja finansējumu būtu varējuši saņemt pirms sezonas, tas ļautu atrisināt aktuālās sastāva komplektēšanas problēmas. Taču ceram, ka arī tagad varēsim sastāvu papildināt, un komanda ir gatava izvirzītajam mērķim,” teica J. Rozenbergs.