Ziņas

Sports

Pielikts punkts

Ar sacensībām mini futbolā noslēgumam tuvojas šī mācību gada profesionālās izglītības sporta kluba AMI 29.sporta spēles. Priekšsacīkstes vienā no zonām risinājās Priekuļu tehnikuma stadi­onā. Veiksmīgi startēja Cēsu Tehno­loģiju un Dizaina vidusskolas (CTDV) komanda, izcīnot otro vietu, kas ļāva iekļūt finālsacensībās starp astoņām labākajām valstī. Spēles notika šonedēļ. Sporta skolotāja Klinta Puriņa pastāstīja, ka komanda startēja godam, ierindojoties sestajā vietā. Tik augstu skolas futbola komanda AMI spēlēs nav bijusi. Vēl var piebilst, ka skolas futbola komanda uzvarēja arī Cēsu Sporta skolas rīkotajās sacensībās futbolā A grupas jauniešiem.

Priekuļu tehnikuma komanda grupā palika piektajā vietā un kopvērtējumā būs ap 20.vietu.

Kā tad skolām veicās AMI sporta spēlēs? Jauniešiem kopvērtējumā CTDV būs otrā desmita vidū 30 skolu konferencē un būs priekšā Priekuļu tehnikumam. CTDV četros sporta veidos iekļuva labāko astoņniekā – izcīnīta otrā vieta roku cīņās, 5. – florbolā, 8. – volejbolā. Priekuļu tehnikums divreiz uz goda pjedestāla, otrā vieta volejbolā, trešā – florbolā, bet citos sporta veidos labāko desmitā iekļūt neizdevās.

Jaunietēm sacensību sezona noslēdzās ar tautas bumbu, kurā CTDV jaunietes ierindojās 13. – 16.vietā, bet Priekuļu tehnikuma jaunietes 17.-19.vietā. Kopumā sezonā jaunietēm startēja 27 skolas, abas mūsu puses skolas uzrādīja rezultātus otrā desmita sākumā, vidū. Priekuļu tehnikuma jaunietēm labākie panākumi dambretē un novusā, kur dalīta 9.-12.vieta, un rudens krosā, kur viņas 12.vietā.

Jāatzīmē, ka Cēsu profesionālās skolas meitenes AMI spēlēs startēja pirmo reizi. Viņu skaits pagaidām neliels, taču K. Puriņa atzīst – prieks, ka meitenes gatavas aizstāvēt savas skolas krāsas. Viņām arī 14.vieta vieglatlētikā un 15. – šautriņu mešanā.

Ja viss notiks, kā plānots ministrijā, no nākamā mācību gada Priekuļu tehnikums un Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola būs zem viena jumta un arī AMI sporta spēlēs startēs zem viena karoga. Kā tas ietekmēs rezultātus, redzēsim nākamajā sezonā.