Ziņas

Sabiedrība

Pielāgojot autobusa reisus vilcienam, pagarina maršrutu Madona-Aiviekste

Lai nodrošinātu Madonas novada iedzīvotājiem iespēju pārsēsties vilcienā, kas kursē līdz Rīgai, atsevišķi reisi autobusa maršrutā Madona-Aiviekste tiks pagarināti līdz Pļaviņām, aģentūru LETA informēja valsts SIA “Autotransporta direkcija” pārstāvji.

Ņemot vērā, ka no šā gada 1.jūlija AS “Pasažieru vilciens” pasažieru pārvadājumus ar autobusiem posmā Pļaviņas-Madona neorganizēs, tiks veiktas izmaiņas maršrutā Madona-Aiviekste, atsevišķus reisus pagarinot līdz Pļaviņām.

Tādējādi iedzīvotājiem būs iespēja katru dienu tikt ar autobusu līdz Madonai un otrādi – no Madonas līdz Pļaviņām. Tāpat no 1.jūlija gaidāmas izmaiņas arī maršrutā Madona-Mārciena.

Turpmāk reģionālās nozīmes autobuss katru dienu no Madonas autoostas izbrauks plkst.6.15 (pirms tam tas izbrauca plkst.7), tādējādi nodrošinot pasažieriem iespēju Pļaviņās pārsēsties vilcienā, kas kursē maršrutā Daugavpils-Rīga.

Tāpat pasažieriem līdz Pļaviņām būs iespēja tikt arī ar autobusu, kas no Madonas izbrauks plkst.17.15 (pirms tam izbrauca plkst.17.20).

Savukārt no Pļaviņām autobuss izbrauks plkst.7.40 un 18.50, nodrošinot iespēju pasažieriem Pļaviņās pārsēsties no vilciena Rīga-Zilupe uz autobusu, kas brauc līdz Madonai.

Papildus minētajām izmaiņām no 1.jūlija gaidāmi grozījumi arī maršrutā Madona-Mārciena. Turpmāk minētā maršruta autobuss no Madonas izbrauks desmit minūtes agrāk – plkst.7, pasažierus uzņemot un izlaižot arī pieturvietā “Bērzaunes skola”.