Ziņas

Kriminālziņas

Piedzēries šoferis ietriecas pretim braucošā automašīnā

Smagā ceļu satiksmes negadījumā Taurenē trešdien cietuši trīs cilvēki. Pretējā braukšanas joslā iebraukušajam “BMW” markas automašīnas vadītājam pēc negadījuma konstatēts alkohola reibums – aptuveni trīs promiles -, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

“16.septembrī ap pulksten 20.30 Vecpiebalgas novadā, Taurenes pagastā, uz autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona notika frontāla divu automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “BMW”, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar automašīnu “Opel”,”ziņo Z.Vaskāne.

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta automašīnas “Opel” vadītājs un divi pasažieri, divi cilvēki bija iespiesti automašīnā, atbrīvošanu veica Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji, kas cietušos nodeva mediķu gādībā. “BMW” vadītājs un divi pasažieri no hospitalizācijas atteicās. Saistībā ar notikušo Valsts policijas Cēsu iecirknī sākts kriminālprocess un tiek skaidroti visi notikušā apstākļi.

Šīs auto sadursmes dēļ trešdienas vakarā autoceļā Cēsis-Vecpiebalga-Madona pie  Tau­renes uz laiku bija bloķēta satiksme. Vēl līdz pulksten 00.54 VUGD bija jāstrādā, lai sakārtotu ceļa braucamo daļu.