Ziņas

Kriminālziņas

Piedalās ceļu satiksmē alkohola reibumā

18.janvāri plkst. 11:19 Salacgrīvā, Meža un Valmieras ielas krustojumā, notika divu automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas „Opel” vadītājs nepalaida pa galveno ceļu „Mitsubishi” vadītāju, kā rezultātā tika izraisīta sadursme. Negadījumā cieta automašīnas „Mitsubishi” pasažiere, kura tika nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

18.janvārī plkst. 12:20 Gulbenes novada Tirzas pagastā, uz autoceļa Cesvaine-Velēna, automašīnas „Peugeot” vadītāja netika gadā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Transportlīdzekļa vadītāja nogādāta ārstniecības iestādē.

18.janvārī plkst. 18:29 Cēsu novada Liepas pagastā, autoceļa Lodes stacija-Jaunrauna-Veselava 4.kilometrā, automašīnas „Opel” vadītāja neizvēlējās drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Vadītāja nogādāta medicīnas iestādē.

18.janvārī plkst. 23:33 Smiltenes novadā, Apē, policija apturēja „Volkswagen” vadītāju, kurš pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, būdams 1,39 promiļu reibumā. Uzsākts administratīvais process.

18.janvārī plkst. 16:40 saņemta informācija par vadītāju, kurš autoceļā Valmiera-Smiltene ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Plkst. 17:08 autoceļa Jaunsmiltene-Blomes skola posmā policija apturēja „Volkswagen” vadītāju. Vīrietim tika konstatēts 1,25 promiļu reibums. Uzsākts administratīvais process.

18.janvārī plkst.19:54 tika saņemta informācija, ka Valmieras novada Valmieras pagastā atrodas persona alkohola reibumā, kura piedalās ceļu satiksmē. Izbraucot norīkojumam, plkst. 20:19 tika atrasts automašīnas „Volvo” vadītājs, kurš vadīja transportlīdzekli, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Apturot transportlīdzekli, vadītājs sākotnēji sadarbojies, taču pēc tam uzsāka nepakļaušanos valsts policijas darbinieku norādēm, kā arī draudēja ar fizisku izrēķināšanos, kā rezultātā policija pielietoja roku dzelžus. Vadītājam atsakoties veikt alkohola koncentrācijas izelpā pārbaudi, vīrietis tika nogādāts uz ārstniecības iestādi alkohola koncentrācijas noteikšanai. Vīrietim tika konstatēta 3,14 promiļu koncentrācija asinīs. Uzsākts administratīvais process par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kā arī nepakļaušanos policijas darbiniekam.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz policijai gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110.