Ziņas

Kriminālziņas

Pie vīrieša atrasti aizdomīgi augi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 7 vadītāji. Noformēti 109 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu.

26.jūlijā, pulksten 20:10 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, Tūjā, autoceļa Tūja – Zaķi pirmajā kilometrā, 1985.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 4,10 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

26.jūlijā, pulksten 20:55 saņemta informācija no kāda autovadītāja, ka Vaives pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Volvo”, sakabē ar piekabi, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Pulksten 21:10 minētā automašīna tika apturēta Priekuļu novadā, Veselavas pagastā, Bērzkrogā, autoceļa Rīga – Veclaicene 95 kilometrā un noskaidrojās, ka kravas automašīnas vadītājs, 1962.gadā dzimis vīrietis, bija alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,66 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija vēlas pateikties ziņotājam, kā arī aicina citus iedzīvotājus būt vērīgiem un sniegt informāciju, ja radušās aizdomas vai pamanīts pārkāpums gan ceļu satiksmēs, gan ikdienas situācijās.

27.jūlijā, pulksten 01:00 Valkas novadā, Vijciema pagastā, kratīšanas laikā pie 1967.gadā dzimuša vīrieša tika atrasti un izņemti 5 gabali augoši augi zaļā krāsā ar specifisku smaržu, kā arī zaļgani brūnas augu valsts izcelsmes viela. Policija noskaidro notikušā apstākļus.