Ziņas

Kriminālziņas

Pie stūres sēžas alkohola reibumā

Ilustratīvs attēlsFoto: Marta Martinsone - Kaša

Vakar, 29.martā, ap pulksten 17;10 Valmierā, Cēsu ielā, 1982.gadā dzimis vīrietis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām vadīja automašīnu MAZDA, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā, minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,18 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt pulksten 20:50 Burtnieku novada Rencēnos 1980.gadā dzimusi sieviete vadīja RENAULT, būdama alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,3 promiles. Vadītājai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Tāpat arī reģistrēta informācija, ka 29.martā pulksten 12:30, Madonas novadā, Sarkaņu pagastā, 1973.gadā dzimis vīrietis, kurinot ugunskuru, nevērīgi rīkojās ar uguni, kā rezultātā aizdegās kūla. Cietušo nav. Uguns liesmas likvidētas, vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne informē, ka aizvadītajā diennaktī Vidzemē kopumā reģistrēta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības Valsts policijā vai konstatēts pārkāpums/noziegums. Reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 noziedzīgi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību, kā arī 15 nodarījumi pret īpašumu, tostarp sešas zādzības, no kurām viena paveikta tirdzniecības objektā, vēl viena – kādā mājoklī).

Reģistrēta arī informācija par pieciem ceļu satiksmes negadījumiem. Tajos nav nedz bojāgājušo, nedz arī cietušo. Aizvadītajā diennaktī reģistrēti trīs gadījumi, kad automašīnās vadītājs sēdies pie automašīnas stūres alkohola reibumā. Kopumā sastādīti 89 administratīvo pārkāpumu protokoli, no kuriem 34 bija par ātruma pārkāpšanu.