Ziņas

Kriminālziņas

Pēc sirseņu, lapsenes dzēlieniem un čūskas kodiena slimnīcā nogādātas trīs sievietes

Ilustratīvs attēls.Foto: freeimages.com

Vakar slimnīcā nogādātas trīs sievietes, kuras sadzēluši sirseņi, lapsene, kā arī iekodusi čūska, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Kurzemes reģionā 39 gadus vecu sievieti mutē sadzēlusi lapsene, jo sieviete nav pamanījusi, ka reizē ar ēdienu mutē ielikusi lapseni. Cietusī stabilā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Vidzemē kādu 41 gadu vecu sievieti sadzēluši sirseņi. Sievieti divi sirseņi sadzēluši rokā, pēc kā viņai sākusies smaga alerģiska reakcija – vemšana, izsitumi un izteikts nespēks. Pēc pirmās palīdzības sniegšanas sieviete nogādāta slimnīcā.

Vidzemē 51 gadu vecu sievieti sakodusi čūska. Sēņošanas laikā sieviete esot pieliekusies pārāk tuvu čūskai, kas viņu sakodusi rokā. Cietusī stabilā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Tikmēr Rīgas reģionā no slīkšanas izglābts kāds 45 gadus vecs vīrietis, kurš peldēties gājis, iespējams, būdams alkohola reibumā. Aculiecinieki stāstījuši, ka vīrietis pēkšņi pazudis zem ūdens, taču neviens nav varējis paskaidrot, kā slīkstošais no ūdens ir izvilkts. Vēl pirms mediķu ierašanās policisti vīrieti novietojuši stabilā sāna pozā. Pēc palīdzības sniegšanas cietušais smagā, bet stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 1107 izsaukumi, no kuriem 198 bija saistīti ar traumām.