Ziņas

Kriminālziņas

Pēc pārkāpuma izdarīšanas aizbrauc no notikuma vietas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 10 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī notikuši četri ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no tiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transporta līdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 79 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk notikumu izklāstā, ko sagatavojusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar pulksten 15:20 Priekuļu novadā, Priekuļos, Tehniķu ielā, nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu „Volvo” uzbrauca gājējam, 1998.gadā dzimušam vīrietim, un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Cietušajam sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Laika posmā no 7.maija pulksten 22 līdz 8.maija pulksten 17 Priekuļu novadā, Priekuļos, Egļu gatvē 9, nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, iebrauca stāvēšanai novietotā automašīnā „Audi”, kuru stāvēšanai novietoja 1998.gadā dzimis vīrietis. Pēc sadursmes nenoskaidrotais vadītājs atstāja notikuma vietu, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Vakar pulksten 17:25 Varakļānu novadā, Varakļānos, Kosmonautu ielā 13, saņemta informācija par to, ka nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „Mercedes-Benz”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Pulksten 17:52 policija noskaidroja, ka automašīnas vadītājs bija 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš savu spēkratu vadīja bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 3,10 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.