Ziņas

Sabiedrība

Pēc ceļu satiksmes negadījuma izlīst 200 litri degvielas

Aizvadītajā diennaktī, no 27.decembra plkst. 6.30 līdz 28.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Agrita Vītola informē, ka vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Umurgas pagastā, kur bija jāsakārto ceļa braucamā daļa pēc ceļu satiksmes negadījuma. Arī Apes novada Apes pagastā tika veikta ceļa braucamās daļas sakārtošana, kur pēc divu kravas automašīnu sadursmes uz ceļa 23 m² platībā bija izlijuši aptuveni 200 litri dīzeļdegvielas. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca izlijušo degvielu.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar Gulbenes novada Stradu pagastā ugunsdzēsēji glābēji nocēla no koka kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 39 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.