Ziņas

Kriminālziņas

Pazudušu sēņotāju atrod guļam zem egles

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajās brīvdienās, no 1. līdz 4.septembrim, saņemta informācija par 219 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 33 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 80 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 32 nodarījumi pret īpašumu, kā arī 21 ceļu satiksmes negadījums. Divos no negadījumiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 17 vadītāji. Noformēti 366 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 108 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

2.septembrī pulksten 19:41 Alojas novadā, Brīvzemnieku pagastā, autoceļa Ārciems – Puikule – Urga – Braslava 8. kilometrā, 1984.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Audi” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,16 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.septembrī pulksten 9:32 Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Alūksne – Liepna 8. kilometrā, 1961.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi 80”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un avarēja. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

3.septembrī pulksten 12 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, Tūjā, 1951.gadā dzimis vīrietis izgāja no savas dzīvesvietas uz mežu sēņot un nav atgriezies. Policija informāciju par vīrieša bezvēsts prombūtni saņēma pulksten 23:20. Līdz tam, radinieki paši mēģinājuši atrast kungu. Meklēšanas pasākumos iesaistījušies vairāki policijas darbinieki, kā arī kinologs, taču meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu. Šorīt pulksten 8:33 vīrietis atrast guļot zem egles sveiks un vesels. Policija noskaidro notikušā apstākļus.