Ziņas

Kriminālziņas

Paveiktas dažādas zādzības

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse informē, ka aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 15 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un sešiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši deviņi ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēti trīs gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 29 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 115 protokoli.

30.jūnijā saņemts iesniegums par velosipēda “Kingfox”, mugursomas un makšķeres zādzības faktu Priekuļu novada Veselavas pagastā, Bērzkrogā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

30.jūnijā saņemta informācija, ka Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā 1966.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka no neaizslēgtas automašīnas “Mitsubishi” nozagts maks ar naudu un dokumentiem. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

30.jūnijā saņemta informācija, ka Ērgļu novada Sausnējas pagastā no uz lauka novietota traktora nozagtas dažādas rezerves daļas vairāk nekā 3 000 eiro vērtībā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

30.jūnija rītā Cēsīs, Vāveres ielā, konstatēts, ka no automašīnas “VW Touran” nozagtas lieto disku dekoratīvās uzlikas. Policija noskaidro notikušās zādzības apstākļus.

30.jūnijā saņemts iesniegums, ka laikā no 24. līdz 29. jūnijam Madonā, Skolas ielā, no neaizslēgtas garāžas nozagts motorzāģis, elektriskais zāģis un trimmeris. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

30.jūnijā konstatēts, ka Cēsīs, Amatas ielā, no kāda neaizslēgta malkas šķūnīša nozagta dzeltenas krāsas pļaujmašīna, savukārt Strenču novada Sedā, Brīvības ielā, konstatēs, ko no neaizslēgta pagraba nozagts trimmeris. Policijā abos gadījumos sākts kriminālprocess.

Naktī uz 1.jūliju Pārgaujas novada Straupē no kāda neaizslēgta šķūnīša nozagts motorzāģis “Husqvarna”. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

Burtnieku novada Valmieras pagastā, Valmiermuižā, Viestura laukumā, konstatēts, ka naktī uz 30.jūniju sabojāts skeitparka inventārs. Policija noskaidro apstākļus un iesaistītās personas.

30.jūnijā saņemta informācija, ka Burtnieku novada Kriķos no kādas mājas pagalma nozagts melnas krāsas kalnu tipa velosipēds. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

30.jūnijā īsi pirms pulksten 6 Lubānas novadā, autoceļa Lubāna – Dzelzava 3.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas “VW Multivan” vadītājs. 1976.gadā dzimušais vīrietis pie auto stūres bija sēdies 1,72 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

30.jūnijā ap plkst. 12:30 Smiltenes novada Bilskā, Jaunā ielā, pieķerts stipri iereibis velosipēda vadītājs bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. 1966.gadā dzimušais vīrietis velosipēdu stūrēja 3,3 promiļu reibumā. Savukārt ap pulksten 20 līdzīgs satiksmes dalībnieks sastapts Gulbenē, Rīgas ielā. Tur 1966.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, esot 2,69 promiļu reibumā. Abiem vadītājiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

1.jūlijā pēc pulksten vieniem naktī Gulbenes novada Rankas pagastā, autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs 48.kilometrā, 1999.gadā dzimusi jauniete pie automašīnas “Mazda” stūres bija sēdusies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un 0,25 promiļu reibumā. Savukārt plkst.1:30 Salacgrīvā, Viļņu ielā, 1976.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Audi A4” stūres bija sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un 2,15 promiļu reibumā.

30.jūnijā ap plkst. 9:30 Valmierā, Cēsu ielā, 1991.gadā dzimusi sieviete vadot automašīnu “Hyndai” un veicot apdzīšanas manevru, netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca caurtekai, to sabojājot. Negadījumā nav cietušo, bojāta caurteka un automašīna. Vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

30.jūnijā pēc pulksten 21 Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā, uz autoceļa Alūksne – Liepna, avarēja 1991.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “Audi”. Kā liecina sākotnējā informācija, vadītājs nav izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā nav cietušo, bojāta automašīna.