Ziņas

Sports

Pavasarī kā jau pavasarī

Pirmie soļi. Savas prasmes badmintonā turnīrā "Cēsu pavasaris" varēja izmantot arī gados pavisam jauni spēlētājiFoto: Māris Buholcs

Jau daudzus gadus Cēsīs pulcējās Vidzemes jaunie badmintonisti, lai cīnītos sacensībās “Cēsu pavasaris”. Savu labvēlību uzvarētājiem neliedza AAS “Gjensidige”, māksliniece Inga Miezīte un basketbola treneris Juris Iesalnieks.

Šogad pasākumā bija par vienu vecuma grupu vairāk. Divās sacensību dienās tika noskaidroti uzvarētāji:

U-9 grupa, meitenes: Paula Lužinska, Kristiāna Tīlika, Agate Trauberga, Daniela Pētersone; zēni: Rolands Bratčikovs, Raivis Kukmilks, Markuss Vitte.

U-11 grupa, meitenes: Elizabete Pētersone, Arīna Babre, Dārta Demitere, Lote Litiņa, Rūta Demitere, Paula Miķelsone; zēni: Rolands Bratčikovs, Emīls Ungurs, Oskars Potops, Rainers Zviedris, Nauris Rebinovs.

U-13 grupa, meitenes: Nora Konovalova, Jete Pētersone, Dana Bortkēviča; zēni: Patriks Krūze, Gustavs Ankravs, Roberts Gaspersons, Ēriks Grandāns.

Zēnu dubultspēlēs: G. Ankravs/ Ē.Grandāns, R.Gaspersons/ P.Krūze.

Jauktajās dubultspēlēs: G. Ankravs/ N. Konovalova, Ē. Grandāns/ J. Pētersone, P. Krūze/ D. Bortkēviča.

U-15 grupa, meitenes: Vineta Kraine, Nora Konovalova, Jete Pētersone, Dana Bortkēviča, Kitija Berga, Diāna Baltiņa; zēni: Mārtiņš Zemešs, Rihards Blaubergs, Edgars Soldovers, Roberts Beikmanis, Edgars Vaivads, Gustavs Ankravs.

Meiteņu dubultspēles: K.Berga/ V.Kraine, N.Konovalova/ J. Pētersone, D. Baltiņa/ D. Bortkēviča.

Zēnu dubultspēles: R.Blaubergs/ M.Zemešs, R. Beikmanis/ E. Vaivads, G. Ankravs/ E. Soldovers.

Jauktās dubultspēles: M. Zemešs/ K. Berga, R. Blaubergs/ V. Kraine, E. Vaivads/ D. Baltiņa, E. Soldovers/ J. Pētersone.

U-17 grupa, meitenes: Sanda Viskanta, Danute Sēne, Daniela Langina; zēni: Mairis Loiko, Rihards Blaubergs, Mārtiņš Zemešs, Gatis Langs, Jānis Vaivads.

Meiteņu dubultspēles: D. Sēne/ S. Viskanta, K. Berga/ D. Langina, N. Konovalova/ J. Pētersone.

Zēnu dubultspēles: M. Loiko/ E. Soldovers, R. Blaubergs/ M. Zemešs, E. Vaivads/ J. Vaivads.

Jauktās dubultspēles: M. Loiko/ D. Sēne, M. Zemešs/ D. Langina, R. Blaubergs/ S. Viskanta, J. Vaivads/ K. Berga.

Grupā U-19 un vecāki, dāmām: Inga Jaunīte, Diāna Mateusa, Inga Miezīte, Diāna Blonska; kungiem: Gatis Grigorjevs, Kristaps Šņepsts, Dzintars Bujāns, Antons Tkačenko, Mārtiņš Vētra, Jānis Muižnieks.

Sieviešu dubultspēlēs: I. Jaunīte/ D. Mateusa, D. Blonska/ I. Miezīte.

Vīru dubultspēlēs: A. Noviks/ A. Tkačenko, G. Grigorjevs/ K. Šņepsts.

Jauktās dubultspēles: A. Noviks/ I. Jaunīte, A. Tkačenko/ D. Mateusa, J. Muižnieks/ I. Miezīte.

Oļģerts Tīliks