Ziņas

Sports

Pauls Jonass Cēsīs tiksies ar saviem atbalstītājiem

Svētdien, 24. septembrī, Cēsu mototrasē “Ezerkalni” būs iespēja satikties ar tikko kronēto pasaules MX2 čempionu Paulu Jonasu! Piektais un noslēdzošais BETSAFE Latvijas čempionāta posms vienlaicīgi būs arī Igaunijas čempionāta motokrosa fināls un tas solās būt episks. Cīņa par uzvarētāja godu MX1 klasē ir saglabāta līdz pēdējam brīdim un trasē ies skarbi. Arī MX65, MX85, MX125, MX2 un MX Veterānu klašu braucieni būs dēkaini, jo punktu skaits šajās sacensībās dubultojas.

Superfināla apmeklētājiem būs iespēja ne tikai baudīt neaizmirstamas sacensības, bet arī satikties, apsveikt, nofotografēties un saņemt autogrāfus no MX2 pasaules čempiona Paula Jonasa. Viņš uz vietas būs laikā no 12:00 – 17:00.

Finālbraucienu sākums no plkst. 11:00. Ieejas maksa – 10 EUR. Pensionāriem un pusaudžiem (10 līdz 16 gadu vecumam) ieeja 5 EUR, bet bez maksas (uzrādot personu apliecinošus dokumentus) – invalīdiem un bērniem līdz 10 gadu vecumam. Autostāvvieta trases teritorijā – bez maksas. Paralēli motokrosam, notiks arī izklaides bez motoriem