Ziņas

Sports

Patīkams un simbolisks dāvinājums

Dāvana. Biedrība "Gādība.LV" futbola klubam "Priekuļi" dāvāja 240 pārus futbola buču. Pie jaunajiem sporta apaviem jau tikusi meiteņu komanda, kas attēlā ir kopā ar biedrības pārstāvi Igoru Gormaļovu (vidū no kreisās) un treneri Aivaru Kricki.Foto: Jānis Gabrāns

Laikā, kad Krievijā turpinās Pasaules kauss futbolā, lielisku dāvanu saņēma futbola klubs “Priekuļi”. Biedrība “Gādība.LV” kluba jaunajiem futbolistiem pasniedza 240 pārus futbola buču.

Uz kluba meiteņu komandas treniņu ieradās biedrības pārstāvis Igors Gormaļovs, atvedot līdzi vien nelielu dāvanas daļu. Meitenēm pirmajām bija iespēja pielaikot apavus, lai treniņu turpinātu jau jaunajos bučos. Šobrīd klubā vēlmi trenēties izteikušas itin daudzas futbolistes, un viņas neslēpa, ka jauni futbola apavi ir vēl viens stimuls trenēties.

“Priekuļu” sadarbība ar biedrību ilgst jau vairākus gadus, arī iepriekš saņemti buči, futbola formas tērpi, ekipējums. I. Gor­maļovs stāsta, ka tas sācies, kad biedrība no Vācijas saņēmusi humānās palīdzības sūtījumu, kurā bijuši buči: “Ja saņemam šādu sūtījumu, jāmeklē futbola klubs, kam tas derētu. Zinājām, ka Priekuļu klubā ir daudz bērnu, jauniešu, un dāvājām apavus viņiem. Tā sākās mūsu sadarbība, un šajā laikā atbalstu esam snieguši vairākkārt. Šos pilnīgi jaunos “Adidas” futbola apavus saņēmām no starptautiskās palīdzības organizācijas “GaiN” Vācijā, un ir prieks, ka varam palīdzēt jaunajiem futbolistiem un futbolistēm. Īpaši labi, ka šis dāvinājums sakrīt ar laiku, kad notiek Pasaules kausa izcīņa.”
Futbola kluba prezidents

An­­­d­rejs Ivanovs atzinīgi novērtēja sadarbību ar biedrību “Gādība.LV”: “Klubam vajadzību vienmēr daudz, tāpēc ir ļoti jauki, ja nāk šāda palīdzība. Kā vienmēr saku, mums ir trīs galvenie atbalstītāji: lielākais – Priekuļu novada pašvaldība, tad “Gādība.LV” un “Svētavots””. Katrs ko iedod, rezultātā ieguvēji esam mēs visi. 240 apavu pāri ir liels dāvinājums, tie kalpos vēl kādu laiku. Daži jaunos īpašniekus atradīs tūlīt, citi gaidīs savus futbolis­tus.”