Ziņas

Sabiedrība

Patīkami ne tikai strādāt, arī saņemt pakalpojumu

Veiksmīgi. SIA “Beātus” īpašnieks Uldis Kvants un “Latvijas Pasta” Vidzemes reģiona vadītāja Gunita Tomsone gandarīti par sadarbību.Foto: Sarmīte Feldmane

Cēsu 3.pasta nodaļa jau ceturto dienu strādā jaunās telpās. Tās tāpat ir tirdzniecības centrā “Solo”, tikai jaunajā ēkā. Par to, ka kaut kas mainījies, liecina uzraksts un pastkaste pie ieejas veikalā.

“Domājām par kosmētisko remontu telpām, tad īpašnieks piedāvāja iespēju iekārtoties jaunajā piebūvē. Tagad varam strādāt mūsdienīgās, nedaudz plašākās telpās,” saka “Latvijas Pasta” Vidzemes reģiona vadītāja Gunita Tomsone un ar lepnumu piebilst, ka Cēsu 3.pasta nodaļas telpas ir skaistākās Vid­zemē.

Nodaļas darbinieces Jurģu dienā saņēma daudz laba vēlējumu, svarīgākais – lai daudz klientu. “Gada nogalē bija ļoti daudz darba, īpaši daudz bija sūtījumu: paku, sīkpaku, ierakstīto sūtījumu,” pastāsta nodaļas vadītāja Līvija Zariņa, bet G.Tom­sone paskaidro, ka līdz ar ārkārtējo stāvokli gada nogalē daudzi sūtīja ne tikai ikgadējās Zie­massvētku dāvanas, arī mājražotāji izmantoja pasta pakalpojumus, lai piegādātu savus ražojumus. Tā pērn 3.pasta nodaļas darbinieces gādājušas, lai klienti saņemtu 972 sūtījumus, decembrī vien – 156, novembrī – 114, bet vidēji ik mēnesi – 81. Decembrī apstrādāto sūtījumu apjoms bija par gandrīz 93 procentiem lielāks nekā vidēji mēnesī. Tie ir dati tikai par pakām, bet decembris ir arī aktīvākais laiks, kad tiek abonēta prese. “Tagad ir nedaudz mazāk klientu, bet darba pietiek,” teic L.Zariņa.

Jaunajās telpās pirmā apmeklētāja bija cēsniece Ingrīda Ceple. “Pasta nodaļu apmeklēju regulāri. Omīte sūta apsveikumus radiem gan tepat Latvijā, gan ārzemēs. Ja radu daudz, arī aploksnes un kartītes vajag,” atklāj I.Ceple un piebilst, ka darbinieces vienmēr ir laipnas un ir patīkami parunāties.

SIA “Beātus” īapšnieks Uldis Kvants uzsver, ka sadarbība ar pastu ir jau gadiem. Tagad pasta nodaļa ir viena no pirmajām, kas sāk strādāt tirdzniecības kompleksa tikko uzceltajā daļā. Tajā paredzētas 15 tirdzniecības vietas. U.Kvants atzīst, ka Jurģus svinēt bijis iecerēts vēl pirms mēneša, tagad darbu sākuši tikai tie, kas drīkst strādāt: zooveikals, pasts, elektrospuldzīšu pārdevēji. “Pārējie lēnām iekārtojas. Ierobežojumi mainījuši ne viena vien uzņēmēja ieceres. Bija tirgotāji, kuri te vēlējās iekārtot tirdzniecības vietu, tagad vairs neinteresējas, jo strādāt nedrīkst, nezina, vai vispār turpinās. Daļa gaida, kad varēs sākt strādāt, tad izlems, ko darīt,” situāciju raksturo U.Kvants un atklāj, ka patlaban arī nezina, kā tiks izmantotas telpas, kur līdz šim bija pasts un tirdzniecības vietas.

No šodienas jaunās telpās turpat blakus iepriekšējām pārcēlusies pasta nodaļa Straupē. Arī tur ikdienas darbā nekas nemainās, tikai darbiniekiem patīkamāki apstākļi un klientiem tīkamāk kārtot darījumus.