Ziņas

Uzņēmējdarbība

Pašvaldība izsludinās biznesa ideju konkursu “Ideja Burtnieku novadam”

No 2.maija līdz 16.maijam Burtnieku novada iedzīvotāji ir aicināti pieteikt savu izloloto biznesa ideju konkursā “Ideja Burtnieku novadam”, aģentūru LETA informēja Burtnieku novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Reihmane.

Konkursa mērķis ir aicināt un iedrošināt potenciālos biznesa ideju autorus īstenot savas idejas un sniegt nepieciešamās zināšanas idejas veiksmīgai realizācijai Burtnieku novadā.

Konkurss “Ideja Burtnieku novadam” tiks organizēts divās kārtās, un tajā ir aicināti piedalīties visi biznesa ideju autori, kuri dzīvo Burtnieku novadā vai arī tajā plāno realizēt savu biznesa ideju. Konkursa laikā dalībniekiem tiks piedāvātas apmācības par to, kā ģenerēt biznesa idejas un sākt to realizēšanu, kā efektīvi izmantot sociālos tīklus, kā plānot biznesu un kā veiksmīgi prezentēt ideju. Tāpat arī būs iespēja iegūt pamatzināšanas mārketingā.

Trīs labākajām biznesa idejām Burtnieku novads ir sarūpējies arī naudas balvas – pirmās vietas ieguvējs saņems 1500 eiro, otrās vietas ieguvējs 1000 eiro, bet trešās vietas ieguvējs – 500 eiro balvu savas idejas realizācijai.

Dalību konkursā var pieteikt jebkura fiziska persona vai komanda līdz trīs cilvēkiem ar definētu ideju par uzņēmējdarbības attīstību, kura plāno sākt uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā, un uzņēmumi, kuru gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 eiro un kuri veic uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā.

Savu biznesa ideju un pieteikumu apmācībām iespējams iesniegt, sūtot aizpildītu pieteikumu uz e-pasta adresi “idejukonkurss@burtniekunovads.lv”.

Idejas pieteikuma forma, konkursa nolikums un plašāka informācija pieejama pašvaldības mājaslapas “www.burtniekunovads.lv” sadaļā “Attīstība”. Konkursu organizē Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.

Konkurss Burtnieku novadā tiek rīkots pirmo reizi, un organizatori cer, ka novada iedzīvotāji izmantos iespēju realizēt savas biznesa idejas un iegūt zināšanas.