Ziņas

Izklaide

Pašvaldība izsludinājusi fotokonkursu “Burtnieku novada nokrāsas”

Līdz 3.jūlijam Burtnieku novada iedzīvotāji un novada viesi tiek aicināti piedalīties pašvaldības rīkotajā ikgadējā fotokonkursā, kura tēma šogad ir “Burtnieku novada nokrāsas”, aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Rudzīte.

Lai veiksmīgi startētu konkursā, jāiesūta tikai tādas fotogrāfijas, kas uzņemtas Burtnieku novadā. Savas fotogrāfijas konkursam var pieteikt jebkurš foto entuziasts, fotoamatieris vai profesionālis. Attēli konkursam jānosūta uz e-pasta adresi “prese@burtnieku-novads.lv” vai jānogādā Valmieras pagasta pārvaldē. Iesniedzot fotogrāfijas, jānorāda autora vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs un attēla ģeogrāfiskie orientieri. Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā piecas fotogrāfijas.

Konkursam iesūtītos darbus sākotnēji vērtēs pašvaldības izveidota žūrijas komisija, bet pēc tam, no 11.jūlija līdz 31.jūlijam, par labākajām fotogrāfijām balsos iedzīvotāji. Balsošana notiks Burtnieku novada pašvaldības mājaslapā “www.burtniekunovads.lv”, kā arī sociālajos portālos “Draugiem.lv” un “Facebook.com”.

Par fotokonkursa uzvarētājiem tiks atzīti trīs fotogrāfiju autori, kuru attēli publiskajā balsojumā iegūs vislielāko balsu skaitu. Tāpat savu simpātiju izraudzīsies arī pašvaldības izveidotā žūrijas komisija. Savukārt balsotāju vidū tiks izlozētas pārsteiguma balvas, bet 30 populārākās fotogrāfijas, kuras interneta vidē tiks atzītas par visskaistākajām, tiks iekļautas ceļojošajā izstādē un būs apskatāmas Burtnieku novada pagastos.

Potenciālie konkursa dalībnieki sīkāk par fotokonkursa norisi var uzzināt Burtnieku novada pašvaldības mājaslapas sadaļā “Kultūras pasākumu nolikumi”.

Burtnieku novada pašvaldības rīkotais fotokonkurss notiek jau vairākus gadus, un tā mērķis ir iesaistīt profesionālus fotogrāfus un amatierus mākslinieciski kvalitatīvu un pievilcīgu Burtnieku novadu raksturojošu fotogrāfiju radīšanā. Pērn šajā konkursā piedalījās 18 fotomākslas mīļotāji, kopumā iesniedzot 80 fotogrāfijas.