Ziņas

Uzņēmējdarbība

Pašvaldība aicina pieteikt apbalvošanai Alūksnes novada uzņēmējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pieteikt apbalvošanai ar pašvaldības apbalvojumu “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” novada uzņēmējus, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ieteikt apbalvošanai labākos vietējos uzņēmumus pilsētā un pagastos, kuru darbība būtu sevišķi izceļama un uzslavējama.

Apbalvojumam iespējams pieteikt jebkuru novada uzņēmēju – gan sabiedrības ar ierobežotu atbildību un akciju sabiedrības (izņemot valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības), to filiāles vai struktūrvienības, kas saimniecisko darbību veic novada teritorijā, gan individuālos uzņēmējus, lauksaimnieciskos ražotājus, amata meistarus.

Pieteikumus aicina sūtīt līdz 1.martam (ieskaitot) uz e-pastu “dome@aluksne.lv”, pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai vai nogādāt personīgi pašvaldības 306.kabinetā.

Pieteikumā pašvaldība lūdz norādīt informāciju par uzņēmēju – tā nosaukumu vai individuālā darba veicēja vārdu un uzvārdu, atrašanās vietu, darbības sfēru un pamatojumu, kādēļ konkrētais uzņēmējs būtu apbalvojams, kā arī informāciju par pieteikuma iesniedzēju.