Ziņas

Sabiedrība

Pasniegs Valmieras teātra gada balvas

Valmieras Drāmas teātrī 29.decembrī plkst.18.30 notiks grupas “Iļģi” gadumijas programma, pēc kuras gaidāma teātra Gada balvu pasniegšanas ceremonija, aģentūru LETA informēja Valmieras Drāmas teātra Mārketinga nodaļas pārstāve Lija Ozoliņa.

Noslēdzies Valmieras teātra un “Food Union” kopīgi rīkotais skatītāju balsojums “Skatītāju balss” par 2014./2015.gada sezonas Gada aktieriem un Gada izrādi. Kopumā aptaujā piedalījušies gandrīz 2000 balsotāju, vislielākā intriga līdz pat balsojuma beigām bija nominācijā “Gada aktrise pirmā plāna lomā”.

Tradīcija pasniegt skatītāju simpātiju balvu “Skatītāju balss” tika iedibināta pirms četriem gadiem. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm šogad pirmo reizi skatītāji balsoja gan par pirmā, gan otrā plāna lomu atveidotājiem, gan arī par Gada izrādi, līdz ar to šogad tiks pasniegtas kopumā piecas balvas.

Aizpildīto anketu skaits šajā gadā sasniedza 1905, no tām lielākā daļa aizpildīta internetā, bet pārējās – Valmieras teātrī. Vislielākā konkurence šoreiz bija dāmu vidū – atšķirībā no pārējām kategorijām, kur līderi iezīmējās jau balsošanas sākumā, nominācijā “Gada aktrise pirmā plāna lomā” uzvarētāja noskaidrojās tikai balsojuma beigās, kad tika apkopotas internetā un teātrī aizpildītās anketas. Uz balvu šajā nominācijā pretendē Dace Everss, Māra Mennika, Ieva Puķe un Elīna Vāne.