Ziņas

Kriminālziņas

Pasažieris nodara miesas bojājumus starppilsētas autobusa rezerves šoferim

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, deviņi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un seši nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem ir četri cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci auto vadītāji un viens nosūtīts uz pārbaudi. Noformēti 97 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

26.novembrī pulksten 07:25 Limbažu novadā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 24.kilometrā, automašīnas “Škoda” vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā cieta pati transportlīdzekļa vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušo.

26.novembrī pulksten 8:20 Limbažu novadā, autoceļa Alkšņi – Lēdurga  – Ausmas – Mārstagi 28.kilometrā, notika sadursme starp automašīnām “Toyota Auris” un “Volvo”. Situācija radās “Volvo” vadītājam veicot kreiso pagriezienu no galvenā ceļa un mazāk nozīmīgo ceļu, nedodot priekšroku pretim braucošajai mašīnai, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta “Toyota” mašīnā esošie divi nepilngadīgi pasažieri, kuri tika nogādāti slimnīcā. Policija skaidro notikušo.

26.novembrī pulksten 12:12 Limbažu novadā, autoceļa Ragana – Limbaži 12.kilometrā, “Ford Focus” vadītāja nepārliecinājās par drošu, laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītāja, taču no hospitalizācijas atteicās.

26.novembrī pulksten 14:10 Alūksnē kāds nenoskaidrots vadītājs iebrauca īpašuma žogā, to bojājot. Vadītājs pametis notikuma vietu par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Uzsākta administratīvā lietvedība.

26.novembrī pulksten 20:55 Gulbenē kāds “Ford Galaxy” vadītājs, izbraucot no tirdzniecības veikala stāvlaukuma, uzsāka braukšanu pretējā virziena braukšanas joslā. Rezultātā “Ford” vadītājs izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu “Audi”. Cietušo notikumā nav. Ierodoties norīkojumam, tika konstatēts, ka “Ford” vadītājs sēdies pie stūres smagā alkohola reibumā. Vīrietim tika konstatēts 2,41 promiļu reibums.

26.novembrī pulksten 21:57 Apes novadā, autoceļa posmā Alūksne – Ape, kāds vīrietis nodarīja miesas bojājumus starppilsētas autobusa rezerves šoferim. Vīrietis alkohola reibumā braucis ar starppilsētas autobusu un pēkšņi ar nazi uzbrucis rezerves šoferim. Vīrietis ieguva nelielus miesas bojājumus plaukstas rajonā, un pēc tam vērsās pēc medicīniskas palīdzības slimnīcā. Policija skaidro pārbaudāma iespējamos motīvus. Uzsākts kriminālprocess.