Ziņas

Sports

Pārliecinoša uzvara

Atsākušās spēles Cēsu atklātā telpu futbola čempionātā. Šajā sezonā par uzvaru divu apļu turnīrā 16 kārtās sacentīsies deviņas komandas no Cēsīm un apkārtnes.

Aizvadītajā nedēļā komanda “Kvartāls” ar 7:5 pārspēja “Siguldas Būvmeistars”, bet “FK Priekuļi” ar 8:1 uzvarēja “FK Priekuļi M&V”. Sezonas lielāko uzvaru izcīnīja “Eglītes mežs”, ar 25:4 sagraujot Prie­kuļu tehnikuma futbolistus. Sī­vā cīņā “Vaivīte” ar 4:3 pārspēja Smiltenes tehnikuma komandu.

Rezultatīvāko spēlētāju sa­raks­ta priekšgalā divi komandas ” Eglītes mežs” spēlētāji Ro­berts Veide un Aldis Putniņš, kuri guvuši attiecīgi 15 un 14 vārtus. Līderpozīcijās abiem ļāva izvirzīties jau minētā pārliecinošā uzvara pār Priekuļu tehnikumu, jo šajā spēlē R. Veide guva 12 vārtus, bet A. Putniņš – astoņus.

Turnīrā bez zaudējumiem pagaidām cīnās Valmieras komanda “Kvartāls”, kas četrās spēlēs guvusi četras uzvaras, sakrājot 12 punktus. Ar 10 punktiem seko komandas “Eglītes mežs” un “FK Priekuļi”, kas piecās spēlēs guvušas pa trim uzvarām, vienu spēli nospēlējušas neizšķirti un piedzīvojušas vienu zaudējumu. Tikai labāka vārtu starpība otro vietu dod “Eglītes mežs” futbolistiem. Ar deviņiem punktiem seko “Siguldas Būvmeistars” un “FC ARZA”, tiesa, pēdējie aizvadījuši tikai trīs spēles. Sešus punktus piecās spēlēs nopelnījis Smiltenes tehnikums, trīs punkti četrās spēlēs ir “Vaivītei”, bet pagaidām bez punktiem ir “FK Priekuļi M&V” un Priekuļu tehnikuma komanda.

Spēles Priekuļu tehnikuma sporta zālē notiek pirmdienu un trešdienu vakaros, katrā vakarā aizvadot pa divām spēlēm. Vakar tikās “Kvartāls” – “FK Priekuļi M&V” un “Vaivīte” – “FK Priekuļi”, bet rīt laukumā dosies “Priekuļu tehnikums” – “Kvartāls” un “Siguldas Būvmeistars” – “FC ARZA”.