Ziņas

Kriminālziņas

Pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus; izsit veikala loga stiklu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un desmit nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs auto vadītāji un viens nosūtīts uz pārbaudi. Noformēti 73 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 39 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

27.novembrī Strenčos automašīnas “Volvo” vadītājs pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, sēžoties pie stūres alkohola reibumā. Vīrietim tika konstatēts 2,32 promiļu reibums, kā arī noskaidrots, ka vadītājs braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

27.novembrī pulksten 02:26 Valmierā kādam tirdzniecības veikalam izsists loga stikls. Aizturēta aizdomās turamā persona. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

26.novembrī laika posmā no pulksten 13:15 līdz 17:00 Madonā, brīvi piekļūstot kādas ēkas kabinetam, nozagts portatīvais dators. Zaudējumi noteikti aptuveni 270 EUR vērtībā. Notikušā apstākļi tiek skaidroti. Uzsākts kriminālprocess.