Ziņas

Sabiedrība

Pārgaujas novads izsludinās pašvaldības logo izstrādes konkursu

No 1.aprīļa līdz 15.aprīlim Pārgaujas novada pašvaldība nolēmusi izsludināt konkursu oriģināla un mūsdienīga novada logo izstrādei, kas kalpotu novada atpazīstamības veicināšanai un vienota vizuālā tēla veidošanai.

Kā aģentūru LETA informēja Pārgaujas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Hofmane, logo plānots lietot dažādos pašvaldības informatīvajos un reprezentācijas materiālos, piemēram, bukletos, norādēs, prezentāciju materiālos u.tml.

Logo izstrādē Pārgaujas novada pašvaldība aicina iesaistīties ikvienu cilvēku, kurš radoši spētu interpretēt Pārgaujas novada vīziju un vērtības. Pārgaujas novada pašvaldības ilgtermiņa attīstības redzējums jeb vīzija ir “Pārgaujas novads – Rosīga vide no Braslas līdz Gaujai – Ar vienmērīgi pieejamu, mūsdienīgu sociālo un tehnisko infrastruktūru, veiksmīgu sadarbību, dinamisku izaugsmi un sabalansētu cilvēka un dabas mijiedarbību”.

Novada vērtības, kas iekļautas ģerbonī – roze, kas simbolizē Straupes pagastu un kultūras mantojumu, dzērvene simbolizē Stalbes pagastu un dabas resursus, kā arī ozollapas, kas simbolizē Raiskuma pagastu un ainavu, ilgtspējību.

Logo izstrādes konkursa nolikums un dalībnieka pieteikuma veidlapa atrodama pašvaldības mājaslapas “www.pargaujasnovads.lv” sadaļā “Pārgaujas novada pašvaldības logo konkurss”.

Iesniegtos darbus izskatīs Pārgaujas novada pašvaldības izveidota komisija deviņu cilvēku pamatsastāvā. Komisijas noteiktais konkursa uzvarētājs saņems naudas balvu 100 eiro apmērā.

Konkursa darbi jāiesniedz pašvaldībā.

LETA