Ziņas

Sabiedrība

Pārgaujas novads ceļu uzturēšanai ziemā tērēs 83 tūkstošus eiro

Pārgaujas novadam pašvaldības ceļu attīrīšana ziemā izmaksās 83 482, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. Tiesības veikt ceļu ziemas uzturēšanas darbus Pārgaujas novadā ieguvuši uzņēmumi SIA “Shaf”, SIA “Jumis”, SIA “Vidzemes betons” un zemnieku saimniecība “Jaunzemi”.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, SIA “Shaf” pērn nopelnīja 6152 eiro un apgrozījumā sasniedza 96 081 eiro. Priekuļu novada mežsaimniecības uzņēmums pieder Vilim Zaharānam, un tur strādā divi darbinieki.

Savukārt SIA “Jumis” ir Siguldas pašvaldības uzņēmums, kas nodarbojas ar atkritumu savākšanu. Pērn tas strādāja ar 7066 eiro lieliem zaudējumiem un apgrozījumu 726 672 eiro apmērā. Tur strādā 16 darbinieki, liecina “Firmas.lv” dati.

Priekuļu novadā esošais SIA “Vidzemes betons” 2016.gadā strādāja ar 3334 eiro lielu peļņu un apgrozījumu 337 389 eiro apmērā. Uzņēmums pieder Guntaram Zicānam, Imantam Bergmanim, Andrim Gaspersonam un Aivaram Zivtiņamm un tajā strādā septiņi darbinieki.

Savukārt Stalbes pagasta zemnieku saimniecībā “Jaunzemi” pērnais gads noslēdzās ar 3811 eiro lieliem zaudējumiem un apgrozījumu 150 543 eiro apmērā. Saimniecības īpašnieks ir Jānis Plūme, un tur strādā seši cilvēki, liecina “Firmas.lv” dati.