Ziņas

Kriminālziņas

Pārgaujas novadā sadursmē iesaistīti vairāki spēkrati

Vakar, 29.janvārī pulksten 17:05, Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 46.kilometrā, notika sadursme starp 1997.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu MERCEDES BENZ, 1958.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu IVECO un 1961.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu TOYOTA LAND CRUISER. Ceļu satiksmes negadījumā cieta MERCEDES BENZ pasažiere, 1995.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta medicīnas iestādē

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne informē, ka kopumā aizvadītās brīvdienās, 28. un 29. janvārī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 175 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. No tiem 36 gadījumos reģistrēta informācija par  noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp par deviņām zādzībām no tirdzniecības vietām un astoņiem mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem.

Tāpat reģistrēta informācija par 55 nodarījumu pret sabiedrisko kārtību un 27 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību, kā arī par 19 ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā ceļu satiksmes negadījumā cietis viens cilvēks. Reģistrēti pieci gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 54 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 238 administratīvā pārkāpuma protokoli.