Ziņas

Kriminālziņas

Pārgaujas novadā no tirdzniecības vietas kabineta nozagti naudas līdzekļi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti divi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 10 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem, saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 70 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 22 bija par ātruma pārsniegšanu.

30.maijā, pulksten 17:50 Cēsu novadā, Cēsīs, Valmieras ielā, 2000.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu “Ford”, kuru vadīja 1981.gadā dzimis vīrietis. Rezultātā notika abu transportlīdzekļu sadursme un ceļu satiksmes negadījumā cieta 1981.gadā dzimušais vīrietis, kurš nogādāts uz tuvāko ārstniecības iestādi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

31.maijā, laika posmā no pulksten 01:07 līdz pulksten 01:19 Pārgaujas novadā, sabojājot kāda veikala loga vērtni, nenoskaidrota persona iekļuva tirdzniecības vietas kabinetā un nozaga naudas līdzekļus. Garnadzis neiekļuva tirdzniecības zālē. Policija noskaidro notikušā apstākļus un zaudējumu apmēru.