Ziņas

Sabiedrība

Pārgaujas apvienības vadītājs Saeimā

Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītājs Didzis Zemmers kļuvis par Saeimas deputātu. No ZZS Vidzemē ievēlētais Armands Krauze kļuvis par zemkopības ministru, bet nākamais vēlēšanu listē, kurš ieguvis visvairāk balsu, ir D.Zemmers.

“Tas ir tā saucamais mīkstais mandāts. Cik ilgi strādās šī valdība, tikmēr būšu Saeimas deputāts. Vēlētāji ir uzticējušies, jā­strādā,” saka D.Zemmers. Viņam jau ir darba pieredze Saeimā, 2010.gada novembrī D.Zemmers    bija 10.Saeimas deputāts no Zaļo un zemnieku savienības saraksta, arī toreiz iegūstot “mīksto” mandātu, taču jau 2011.gada jūlijā mandātu zaudēja, jo 10.Saeima tika atlaista pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera rīkojuma.    D.Zemmeram kopš 2001.gada ir pieredze Limbažu novada pašvaldības darbā. Viņš    bijis Limbažu novada domes priekšsēdētājs.

“Ir neliela pieredze Saeimā, saprotu, kā viss notiek,” teic D.Zemmers un piebilst, ka vēl nezina, kurā deputātu komisijā strādās, bet kolēģiem pašvaldību jautājumos vienmēr varēs dot padomu no reālās dzīves.

D.Zemmers uz laiku pārtrauc darba attiecības ar Cēsu novada pašvaldību un arī noliek Limbažu novada domes deputāta mandātu.    “Nedaudz vairāk par gadu nostrādāts Pārgaujā. Bija interesanti izaicinājumi, iepazīti darbīgi cilvēki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *