Ziņas

Sports

“Pārgauja” nostiprinās vadībā

Aizvadītās nedēļas nogalē vislielāko interesi izraisīja spēles florbolā gan augstākajā, gan pirmajā līgā. Īpašas kaislības valdīja Stalbē, kur tikās abas pirmās līgas līdervienības – “Pārgauja” un Kurši”. Pirms spēles Stalbes florbolisti bija par trim punktiem priekšā sāncenšiem, tāpēc uzvara bija vajadzīga abām komandām. Lai gan puslīdz droši jau skaidrs, ka tieši šīs komandas nākamgad spēlēs augstākajā līgā, tomēr svarīgi – kurš būs pirmais šajā sezonā.

Spēle Stalbē bija notikumiem un vārtu birumiem bagāta, un rezultāts mainījās te vienas, te otras komandas labā. Lai arī sākumā labāk veicās viesiem, kuri pirmo trešdaļu noslēdza savā labā 5:3 un otrajā bija pat vadībā 7:4, mājnieki pierādīja, ka uzvaru lēti neatdos. Otrā trešdaļa noslēdzās 8:8, un viss izšķīrās spēles izskaņā. Vispirms “Pārgauja” izvirzījās vadībā 12:10, bet minūti un 20 sekundes pirms spēles beigām viesi panāca neizšķirtu 12:12. Tomēr mājnieku kuplais līdzjutēju pulks 31 sekundi pirms spēles beigām varēja uzgavilēt vēlreiz, jo “Pārgauja” guva uzvaras vārtus un prata pārsvaru 13:12 nosargāt līdz spēles beigām. Vārtus guva: L.Ābols – 5, R.Priedītis, R.Jānelsiņš, G.Gailis – 2, O.Balodis, S.Jānelsiņš.

Tagad turnīra tabulā “Pārgauja” ir pirmā ar 27 punktiem, “Kurši” otrajā vietā ar 22, bet trešie ir “V4Motors/Ķekava”, kam 17 punkti.

“Spēle bija spraiga, interesanta, labiem momentiem bagāta, tieši tādas patīk skatītājiem. Prieks, ka izdevās izcīnīt tik svarīgo uzvaru un atrauties no sāncenšiem. Tagad skaidrs, ka nākamgad atkal augstākajā līgā būs divas rajona komandas, jo vietu tur jau esam nodrošinājuši. Bet svinības svētdien vēl nerīkojām, tās atliktas līdz brīdim, kad būs skaidrs, ka esam pirmie arī pirmajā līgā,” teica komandas pārstāvis Ilvars Balodis.

Labu sniegumu rādīja arī “Cel Tik/Lekrings”, kas augstākās līgas spēlē izbraukumā nospēlēja neizšķirti 9:9 ar pašreizējiem čempioniem “Latvijas Avīzi”. Pēc trenera maiņas un divu Rubenes spēlētāju piesaistes spēle Cēsu komandai uzlabojusies, un bija iespējams ierakstīt kontā uzvaru. Jo spēles izskaņā cēsnieki bija vadībā 7:5, 8:6 un 9:7, tomēr mājnieki dažas minūtes pirms spēles beigām guva divus vārtus, panākot neizšķirtu. Nekas nemainījās arī pagarinājumā, un abas komandas savā kontā ierakstīja pa vienam punktam. Cēsu komandas labā vārtus guva: J.Freivalds – 3, T.Rīsmanis, Artis Malkavs – 2, M.Jarohovičs, E.Bulmeisters.