Ziņas

Sabiedrība

Parex banka uzstāda bankomātu Līgatnē

Bankas Cēsu filiāles vadītāja Ilze Johansone pastāstīja, ka šāds bankomāts rajonā ārpus pilsētas uzstādīts pirmais. Ilze Johansone:- Mūsu mērķis bija, lai Līgatnes pagasta, Līgatnes pilsētas un tuvāko pagastu iedzīvotājiem, piemēram, no Nītaures, Zaubes, būtu iespējas saņemt vienmēr skaidru naudu, kā arī mūsu bankomātā apmaksāt dažādus rēķinus bez komisijas maksas. Izmantojot jebkuru Parex bankas emitēto maksājumu karti, ir iespējams apmaksāt Lattelekom, LMTun Tele 2 rēķinus, Latvijas gāzes, Parex līzinga un Parex apdrošināšanas, kā arī soda kvītis par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu.

Mūsu bankas pārstāvji no 12. līdz 14. janvārim būs Augšlīgatnes veikalā, lai klientiem sniegtu konsultācijas par bankas pakalpojumiem. Cilvēki gūs priekšstatu, ko izdevīgāk izmantot, ko vispār iespējams izmantot. Līgatnē ir daudz Parex bankas klientu, gan fiziskās, gan juridiskās personas. Vēlējāmies saviem klientiem nodrošināt lielākas ērtības.

Bankas politika virzīta, lai pēc iespējas vairāk reģionos būtu norēķinu vietu. Bankomāts uzstādīts, lai klienti izmantotu iespējas, ko sniedz internets, bet kas laukos ne visur ir pieejams. Pat ar norēķinu kartēm ne visos lauku veikalos var norēķināties par pirkumu. Ar internetu viss būtu daudz vienkāršāk. Taču darba devēji aizvien biežāk algu pārskaita kartē, lai ērtāk norēķināties un nav jādarbojas ar skaidru naudu makā, jo tas nav tik droši.

Parex banka strādā no pulksten 9 līdz 18, ilgāk nekā citas bankas. Svarīgi, ka banka strādā arī sestdienās no pulksten 9 līdz 14. Daudzi no laukiem brauc uz pilsētu un izmanto Parex pakalpojumus, lai, atrodoties pilsētā, nokārtotu savas saistības, rēķinus.

Viens no bankas jaunākajiem piedāvājumiem ir American Express kartes, ko jau aktīvi izmanto. Kā līdz šim, piedāvājam arī VISA un MASTER kartes.

Bankai ir jauns piedāvājums kreditēšanā, kas saucas mini maksājums. Tas piedāvā klientam

izdevīgākus ikmēneša maksājumus uz ilgāku laiku. Ir arī labi kreditēšanas piedāvājumi lauksaimniekiem.