Ziņas

Kriminālziņas

Pārceļ tiesas sēdi lietā par pustonnas melleņu zādzību

Valkas rajona tiesa uz 17.maija plkst.10 pārcēlusi krimināllietas par vairāk nekā 628 kilogramu melleņu izskatīšanu, aģentūru LETA informēja tiesas priekšsēdētāja palīdze Nataļja Oskina.

Lietas izskatīšana kārtējo reizi pārcelta, jo viens no uzaicinātajiem lieciniekiem atkal nebija ieradies.

Kā ziņots, 2015.gada augustā apsūdzētās personas divas reizes ieradās vietās, kur glabājās kādam uzņēmumam piederošas kastes ar iepirktām ogām un sēnēm. Abas personas nozaga 628 kilogramus melleņu un 1,5 kilogramus gaileņu, tādējādi cietušajam uzņēmumam nodarot mantisko kaitējumu 1072 eiro apmērā, liecina apsūdzība.

Viena no apsūdzētajām personām 2015.gada jūlijā izdarīja zādzību arī no kādas dzīvojamās mājas pagraba telpas nodalījuma, nozogot 61 kilogramu melleņu. Cietušajai personai tika nodarīts mantiskais zaudējums 113 eiro apmērā. Nozagtās mellenes pārdotas tālāk citās ogu iepirkšanas vietās.

Šī ir trešā reize, kad krimināllietas izskatīšana tiek pārcelta, sākotnēji tā bijusi paredzēta 2016.gada 26.jūlijā, kad tikusi atcelta, jo apsūdzētie mainīja savu attieksmi pret apsūdzību, tādēļ bija nepieciešama pierādījumu pārbaude.