Ziņas

Sabiedrība

Par visām varītēm tikt pie dabas

Cerams, ka paliks tikai vēsturei. Kāpnes uz Raunas Staburagu slēgtas - tas jāievēro visiem. Vandaļiem cita domāšana. Foto: no albuma

Vēl pirms Lieldienām Raunas pašvaldība apmeklētājiem slēdza Raunas Staburagu. Pa kāpnēm ejot, ievērot drošības distanci nav iespējams.

“Pie noejas kāpnēm uz Staburagu novietojām uzrakstu, ka slēgts. Tāds pats uzraksts ir arī stāvlaukumā. Diemžēl to neievēro. Arī aizvadītajās brīvdienās vienlaikus stāvlaukumā bijušas piecas sešas mašīnas, tātad atbraucēji devušies uz Staburagu,” stāsta novada pašvaldības izpild­direktore Linda Zūdiņa.

Pagājušonedēļ kādi tik ļoti gribēja pabūt pie Staburaga, ka nepažēloja spēku un salauza nožogojumu, lai tiktu uz kāpnēm. Pašval­dības darbinieki postījumus likvidēja.    Aizvadītajās brīvdienās nožogojums salauzts netika, apmeklētāji gājuši pa kāpņu malu,”    informē L.Zūdiņa un uzsver: “Vakar darbinieki apsekoja Sta­buragu – pastaigu cienītāji nav atstājuši atkritumus.”

L.Zūdiņa atzīst, ka, saprotams, cilvēki vēlas doties pastaigās dabā pa labiekārtotām vietām, taču distancēšanās ir jāievēro, kur to nevar nodrošināt, takas tiek slēgtas.