Ziņas

Kriminālziņas

Par vīrieša slepkavību aizturētas divas personas

Šī gada sākumā Valsts policija Vidzemes reģiona pārvalde Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa saņēma informāciju par bezvēsts prombūtnē esošu 1948.gadā dzimušu vīrieti. Policijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta pazīmēm. Aizdomās par iespējamu vīrieša slepkavību tika aizturēta 1958.gadā dzimusi sieviete un 1943.gadā dzimis vīrietis.

Šī gada janvārī Valsts policija Vidzemes reģiona pārvalde Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa saņēma informāciju, ka bezvēsts prombūtnē atrodas 1948.gadā dzimis Rūjienas novada iedzīvotājs. Noskaidrojot pazušanas apstākļus, policistiem radās aizdomas par iespējamu noziedzīgo nodarījumu pret personas dzīvību un veselību.

Valsts policija sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 116.panta, proti, slepkavību – par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Veicot izmeklēšanas darbības, aizdomās par iespējamu vīrieša slepkavību tika aizturēta 1958.gadā dzimusi sieviete un 1943.gadā dzimis vīrietis, kuriem tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Patlaban turpinās pirmstiesas izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiks sniegti.