Ziņas

Kriminālziņas

Par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru rezultātā iestājusies nāve, aizturēts vīrietis

Aizvadītajā nedēļā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Valmieras iecirkņa apkalpojamā teritorijā kādā īpašumā kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis ir guvis smagus miesas bojājumus, kuru rezultātā medicīnas iestādē miris. Policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknī 25.janvārī tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, ka Valmieras iecirkņa apkalpojamā teritorijā kādā īpašumā vīrietis guvis smagus miesas bojājumus un nogādāts medicīnas iestādē.

Pašlaik policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka alkohola koplietošanas laikā izcēlies sadzīviska rakstura konflikts, kura rezultātā aizturētais vīrietis nodarījis smagus miesas bojājumus 1969. gadā dzimušajam vīrietim, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē, taču, nenākot pie samaņas, miris.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta trešās daļas, proti, par smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.