Ziņas

Sabiedrība

Par “Kocēnu komunālās saimniecības” valdes locekli ievēlēts Māris Heinols

Kocēnu novada domes sēdē par pašvaldības SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” valdes locekli ievēlēts Māris Heinols, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Viņš šajā amatā ievēlēts uz pieciem gadiem. Konkurss tika izsludināts pagājušā gada nogalē.

Pērn Kocēnu novada dome nolēma izveidot Kocēnu novada pašvaldības kapitālsabiedrību – sabiedrību ar ierobežotu atbildību – un noteikt, ka dibināmās kapitālsabiedrības firma ir SIA “Kocēnu komunālā saimniecība”. SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” sabiedriskos pakalpojumus – siltumapgādes un no tā izrietošos pakalpojumus – sākotnēji sniegs Kocēnu ciema un Vaidavas ciema teritorijā, pēc tam arī pārējos ciemos.

SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” valdes locekļa galvenie pienākumi ir nodrošināt un organizēt namu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas darbu izpildi, nodrošināt un organizēt siltumapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus, organizēt cenu aptaujas, izstrādāt dzīvojamo māju apsaimniekošanas, energoefektivitātes stratēģiju, sniegt konsultācijas fiziskām un juridiskām personām dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas organizēšanas jautājumos, kā arī pienākumi.

Heinolam ir plaša iepriekšējā darba pieredze – SIA “Valmieras komunālā saimniecība” un SIA “Valmieras ūdens” valdes loceklis, Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks, Burtnieku novada SIA “BN Komforts” (SIA “Renate”) valdes priekšsēdētājs un SIA “Noma MV” pārdošanas pārstāvis.

LETA