Ziņas

Sabiedrība

Par ceļiem atbildīgo dienestu vadītāji apsekos pie Ērgļiem noslīdējušo ceļa posmu

Šodien par ceļiem atbildīgo uzņēmumu VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC) un VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) vadība apsekos pie Ērgļiem noslīdējušā reģionālā autoceļa Koknese – Ērgļi (P79) posmu, informēja LVC pārstāvji. Apsekošanās piedalīsies LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, LAU valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors. Kopā ar viņiem apsekošanā dosies arī satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Atbildīgo uzņēmumu vadītāji un ministrs arī apmeklēs blakusesošo autoceļu Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs (P33), uz kura šķīdoņa dēļ ir ieviesti transporta masas ierobežojumi. Kopumā Ērgļu apkārtnē īslaicīgie desmit tonnu masas ierobežojumi ir ieviesti trijos grants seguma autoceļu posmos: Ērgļi – Drabeši (P31), Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs (P33) un Koknese – Ērgļi (P79).

Kā ziņots, reģionālais autoceļš Koknese – Ērgļi (P79) pie Augustkalna mājām, trīs kilometrus no Ērgļiem, ir slēgts satiksmei kopš 3.janvāra. Apkārtējā grunts līdzās ceļam ir pārmitrināta, Ogres upes pusē ir noticis grunts noslīdējums, bet no līdzās esošā avota līdzās ceļam ūdens sūcas zemē, gruntsūdens līmenis ir augsts un ietekmē ceļā klātnes stāvokli. Slēgto posmu var apbraukt caur Sidrabiņiem un Sausnēju pa autoceļiem Vestiena – Indrāni – Liepkalne – Ogreslīči (V885) un Pļaviņas – Ērgļi (P78).