Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 14 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un četriem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par astoņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietušo.

Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 117 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli.

12. februārī saņemta informācija, ka Cēsīs, Pētera ielā, no automašīnas “Opel Astra” nozagta rata montāžas atslēga, domkrats un riepu pumpis, savukārt no šķūņa nozagta piecu litru skārda bundža. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

12. februārī ap pulksten 18:45 Kocēnu pagasta Tožās no kāda dzīvokļa nozagti pārtikas produkti un 25 eiro. Policijā sākts kriminālprocess.

12. februārī ap pulksten 14 Valmierā, G.Apiņa ielā, veikalā “Maxima”, 2000.gadā un 1997.gadā dzimušas meitenes pieķertas bižutērijas un vīriešu apakšbikšu zādzībā. Policija noskaidro visus apstākļus.

12. februārī saņemts iesniegums par portatīvā datora zādzības faktu no kāda dzīvokļa Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, Katrīnā. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

12. februārī plkst. 2 naktī Madonas novadas Ļaudonā pagaidām nenoskaidrota persona izsitusi kādam dzīvoklim sešas loga rūtis un sabojājusi ieejas durvis. Policija par svešas mantas bojāšanu sākts kriminālprocess.

12. februārī Valmieras policijā vērsusies kāda 1989.gadā dzimusi sieviete, kura iespējams kļuvusi par krāpnieku upuri. Sieviete par dzīvokļa īri samaksājusi 80 eiro, taču izīrētājs pazudis. Policijā sākts kriminālprocess.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža