Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par divām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 12 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietusi viena persona.

Nav reģistrēts neviens gadījums, kad automašīnas vadītāji pie stūres būtu sēdušies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 96 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 28 administratīvo pārkāpumu protokoli.

11.februārī ap pulksten 12 Valmierā, tirdzniecības centrā “Valetta”, no kāda veikala nozagts 95 eiro vērts gultas pārklājs. Policijā par notikušo zādzību sākts kriminālprocess.

11.februārī konstatēts, ka Jaunpiebalgas pagastā no kādas krautuves nozagts viens kubikmetrs egļu malkas. Policijā sākts kriminālprocess.

11.februarī Madonā, Augu ielā, notika automašīnas “VW Multivan”, kuru vadīja 1979.gadā dzimis vīrietis, un kravas automašīnas “Scania”, kuru vadīja 1986.gadā dzimis vīrietis, sadursme. Negadījuma rezultātā ar traumām slimnīcā nogādāts “VW” vadītājs. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža