Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 23 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par piecām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un sešiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietusi viena persona.

Trīs automašīnas vadītāji pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 90 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 17 administratīvo pārkāpumu protokoli.

9.februārī Madonas policijā saņemta informācija, ka Vestienas pagastā no kāda uzņēmuma celtniecības objekta, uzlaužot durvis, nozagti dažādi elektroinstrumenti un kapara apaļdzelzis. Zādzība notikusi laikā no 6. līdz 9.februārim. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

9.februārī Valmierā, L.Laicena ielā, konstatēts, ka uzlauzti pagraba sienas dēļi un no pagraba nozagts kartupeļu maiss un konservētā produkcija. Par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

9.februārī ap pulksten 12.30 Cēsīs, Uzvaras bulvārī, no veikala “Drogas” 1959.gadā dzimusi sieviete mēģinājusi nozagts dažādas preces vairāk nekā 30 eiro vērtībā. Zādzības fakts laikus pamanīts un preces atdotas veikalam. Par zādzību sākts kriminālprocess.

Vakar pieķerti trīs iereibuši autovadītāji. Pulksten 12 Priekuļu novada Liepā, Rūpnīcas ielā, 1960.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Audi 100” stūres bija sēdies 2,57 promiļu reibumā. Valmierā ap plkst.13.40, Cempu ielā, 1966.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Honda” stūres bija sēdies 3,04 promiļu reibumā, savukārt Amatas novada Drabešu pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 34.kilometrā, pieķerts 1966.gadā dzimis vīrietis, kurš pie automašīnas BMW stūres bija sēdies 2,14 promiļu reibumā. Visiem vadītājiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

9.februārī pēc pulksten sešiem no rīta Alūksnē, Pleskavas ielas un Sīļu ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu “Audi 100”, kuru vadīja 1970.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “Audi 80”, kuru vadīja 1994.gadā dzimis vīrietis. Negadījuma rezultātā cieta 1992.gadā dzimis pasažieris, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro negadījuma iemeslus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža