Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un četriem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par trīs ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietušo.

Reģistrēti divi gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 93 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 15 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Vakar, 28. janvārī, ap pulksten 12 traģisks gadījums noticis Alūksnes novada Alsviķu pagastā, kur mežā koku zāģēšanas laikā 1974.gadā dzimušam vīrietim uzkritis koks un viņš no gūtajām traumām gājis bojā. Policija pār notikušo sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti visi notikušā apstākļi.

28.janvārī konstatēts, ka Madonas novada Dzelzavas pagastā no kādas kokmateriālu krautuves nozagti 35 kubikmetri zāģbaļķu. Savukārt Gulbenes novada Lejasciema pagastā konstatēts, ka laika posmā no 25. līdz 26.janvārim no kādas krautuves nozagti 40 kubikmetri priedes zāģbaļķu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

28.janvārī policijā saņemta informācija, ka Cēsīs, Ziedu ielā, pielāgojot atslēgu, iekļūts kādā pagrabā un nozagti dažādi metāla izstrādājumi, kuru kopējā vērtība pārsniedz 600 eiro. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

28.janvārī Naukšēnu novada Ķoņu pagastā, autoceļa Valka – Rūjiena 48.kilometrā, 1979.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas „Opel” stūres bija sēdies ne tikai bez tiesībām, bet arī 1,58 promiļu reibumā. Policijā sākts kriminālprocess.

29.janvārī Rūjienas novada Jeru pagastā, autoceļa Krogzemji – Sēļi – Rūjiena 23.kilometrā, 1979.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas „Subaru” stūres bija sēdies 1,58 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.janvārī pulksten 11.10 Valmierā, Valkas ielas un Tērbatas ielas krustojumā, notika automašīnu „Toyota” un „Mitsubishi” sadursme. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi un vadītāji sastādījuši saskaņoto paziņojumu.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža