Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 48 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.

Reģistrēti trīs gadījumi, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 87 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 16 administratīvo pārkāpumu protokoli.

26.janvārī saņemta informācija, ka laikā no aizvadītā gada decembrim līdz šā gada janvārim Valkas pagastā atlauztas kādas klēts durvis un nozagts motocikls „IŽ Planeta Sport”. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

26.janvārī Gulbenē, Brīvības ielas un Raiņa ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu iebraucis elektrības stabā, to bojājot, un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai. Policija noskaidro vadītāju.

26.janvārī pēc pulksten 23 Gulbenes novadā, autoceļa Lejasciems – Sinole – Zeltiņi – Silakrogs 29.kilometrā, 1995.gadā dzimis jaunietis pie automašīnas „VW Passat” stūres bija sēdies bez jebkāda veida vadīšanas tiesībām un 1,65 promiļu reibumā. Savukārt jau šorīt ap plkst. 3 ceļa Sinole – Silakrogs 9.kilometrā 1966.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas „Audi 80” stūres pieķerts 1,83 promiļu reibumā.

26.janvārī Cēsīs, Vienības laukumā, 1989.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas „VW Bora” stūres bez tiesībām bija sēdies jau atkārtoti gada laikā. Vadītājam par pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

26.janvārī plkst. 8.50 autoceļa Valmiera – Brenguļi – Bikseja 7.kilometrā automašīnas „Jeep Grand Cherokee” vadītājs, 1964.gadā dzimis vīrietis, iespējams, neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs. Policija noskaidro visus apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža