Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 36 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un pieciem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par sešiem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.

Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 113 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 30 administratīvo pārkāpumu protokoli.

22.janvārī ap plkst. 12 Cēsīs, Gaujas ielā, veikalā „Maxima” aizturēts 1953.gadā dzimis vīrietis, kurš nozaga pārtikas preces vairāk kā 24 eiro vērtībā. Zādzība laikus tika pamanīta, un preces atdotas veikalam.

22.janvārī saņemta informācija, ka laika posmā no 21.janvāra pulksten 13 līdz 22.janvāra pulksten 13 Cēsīs, Rīgas ielā, konstatēts, ka nozagts viens reklāmas baneris, savukārt otrs baneris sabojāts. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

22.janvārī laikā no pulksten 19 līdz 20 Valmierā, Ūdens ielā, no mājas kāpņu telpas nozagti bērnu ratiņi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

22.janvārī pēc pulksten 22 saņemta informācija, ka Alūksnē, Helēnas ielā, pagaidām nenoskaidrota persona no mājas pagalma nozaga divas sniega lāpstas.

22.janvārī ap pulksten 23.50 Priekuļu novadā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 25.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas „Audi” vadītājs. 1956.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 2,34 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.janvāra rītā tika saņemta informācija, ka Gulbenē, Brīvības ielā, veicot neapdzīvotās ēkas renovācijas darbus, grīdā tika atrasts slēpnis, kurā konstatēti vairāki iepakojumi ar karabīnes patronām. Notikuma vietā ieradās arī Nacionālo bruņoto spēku amatpersonas. Policija noskaidro atrastās munīcijas izcelsmi.

22.janvārī pēc pulksten 19 Cēsīs, Valmieras ielā, notika automašīnas „Audi”, kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis, un automašīnas „Opel”, kuru vadīja 1991.gadā dzimusi sieviete, sadursme. Negadījumā vieglas traumas guva automašīnas „Opel” vadītāja. Policija noskaidro negadījuma iemeslu.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža