Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 42 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par deviņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un sešiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Nevienā negadījumā nav cietuši cilvēki.

Reģistrēti divi gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 76 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 23 administratīvo pārkāpumu protokoli.

21.janvārī saņemta informācija, ka naktī no 20. uz 21.janvāri Cesvaines novada Cesvaines pagastā no kāda šķūņa, brīvi piekļūstot, nozagta piekabe – autovedējs. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

21.janvārī saņemta informācija, ka laikā no 14. līdz 21.janvārim Burtnieku novada Vecates pagastā no Burtnieku ezera nozagti pieci 60 metrus gari zvejas tīkli. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

21.janvārī ap pulksten astoņiem no rīta Valmierā, Kauguru ielā, pieķerts iereibis automašīnas “VW Passat Variant” vadītājs. 1976.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 2,53 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.janvārī pēc pulksten 16 Alojas novada Alojas pagastā, autoceļa Ainaži – Matīši 42.kilometrā, 1979.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Audi 80” stūres bija sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībā un 2,45 promiļu reibumā. Par pārkāpumu sākts kriminālprocess.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža