Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par astoņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem, kuros četras personas cietušas.

Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 83 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu sastādīti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli.

13. janvārī plkst. 15 Drabešu pagastā no dzīvokļa nozagts 1991. gadā dzimušam vīrietim piederošs TV “Daewoo” un kabelis. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

13. janvārī plkst. 7.20 Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 46. kilometrā, 1987. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Peugeot”, netika galā ar automašīnas vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta pasažieris 1958. gadā dzimis vīrietis un automašīnas vadītāja, kura tika nogādāta slimnīcā „Gaiļezers”. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

13. janvārī plkst. 11.25 Burtnieku pagastā 1973. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi 80”, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 2013. gadā dzimis bērns, kurš guva smadzeņu satricinājumu un tika nogādāts Vidzemes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

13. janvārī plkst. 7.32 Trikātas pagastā 1985. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “MAN”, izraisīja sadursmi ar automašīnu “BMW”, kura bija apstājusies uz ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta 1967. gadā dzimusi sieviete, kura tika nogādāta Vidzemes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

13. janvārī plkst. 7.05 Limbažu novada Skultes pagastā 1967. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo FH12”, kura slīdēšanas rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī.

14. janvārī plkst. 0.40 Madonas novada Ļaudonas pagastā 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Opel Vectra” un netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. 13. janvārī plkst 7.55 Salacgrīvas novada Ainažu pagastā, uz autoceļa Rīga (Baltezers)- Igaunijas robeža (Ainaži), 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes Benz” ar piekabi “Schmitz” un slidenos ceļa apstākļos izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo, saslīdējušo automašīnu “Daf” ar piekabi “Schmitz”, kuru vadīja 1981. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā tika bojāti transportlīdzekļi, noformēts administratīvais protokols.

13. janvārī plkst 8.30 Salacgrīvas novada Ainažu pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers)- Igaunijas robeža (Ainaži) 1993. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Renault Premium” ar piekabi “Fliegel”, netika galā ar tās vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojāts autotransports, noformēts administratīvais protokols.

14. janvārī plkst. 5.20 Salacgrīvas novada Ainažu pagastā 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes Benz” ar piekabi “Krone” slidenos ceļa apstākļos, kura slīdēšanas rezultātā daļēji nobrauca no ceļa braucamās daļas, tādējādi apgrūtinos satiksmi pārējiem transporta līdzekļiem.

Ilze Ungure, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

Sagatavojusi Anda Dzenža