Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 46 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 10 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un viens noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par pieciem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.

Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 93 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli.

17.decembrī saņemta informācija, ka laikā no pirmdienas uz otrdienu Valmierā, Dārza ielā, no automašīnas “VW Golf” bākas nozagti aptuveni 60 litri degvielas. Degvielai piekļūts, uzlaužot bākas vāku. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

17.decembrī saņemta informācija, ka naktī uz 16.decembri Kocēnu novada Vaidavas pagastā, kādā īpašumā, iespējams, kaimiņu suns nokodis septiņus trušus. Cietušajam nodarīti aptuveni 170 eiro lieli materiālie zaudējumi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

17.decembrī pēc pulksten 10 Liepā, kādas 1959.gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā, atrastas un atsavinātas ap 300 kontrabandas cigaretēm. Atsavinātas “Bayron” un “Business Class” marku cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes markām. Policijā sākta administratīvā lietvedība.

17.decembrī ap plkst.5 no rīta Gulbenē, Ozolu ielā, pieķerts iereibis automašīnas “Audi 80” vadītājs. 1994.gadā dzimušais vadītājs pie stūres bija sēdies 0,97 promiļu reibumā un bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

17.decembrī pēc pulksten 17 Madonas novada Bērzaunes pagastā, autoceļa Bērzaune – Vestiena – Ērgļi 1.kilometrā, notika sadursme starp 1966.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Renault Kangoo” un 1954.gadā dzimuša vīrieša vadīto kravas automašīnu “Scania”. Negadījumā cieta automašīnas “Renault” vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Cietušajam vadītājam konstatēts arī alkohola reibums. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti negadījuma apstākļi.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža