Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trīs zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti trīs mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietušo.

Nav reģistrēts neviens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres būtu sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 79 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu sastādīti 24 administratīvā pārkāpuma protokoli.

10.decembrī saņemta informācija, ka Limbažos, Dārza ielā, laika posmā no 6. līdz 10.decembrim pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu iebraucis laternas stabā, to sabojājot. Vadītājs notikuma vietu atstājis, neziņojot par notikušo policijai. Policija noskaidro vainīgo vadītāju.

Valmierā, Purva ielā, 10.decembrī pēc pulksten 17 pieķerts iereibis velosipēda vadītājs.1955.gadā dzimušais vīrietis pie velosipēda stūres bija sēdies ne tikai bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, bet arī 1,04 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Savukārt Gulbenes novadā, Rankas pagastā, autoceļa Ērgļi – Jaupiebalga – Saliņkrogs krustojumā ar autoceļu Smiltene – Gulbene pieķerts vadītājs, kurš pie automašīnas “Audi 80” stūres sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām atkārtoti gada laikā. 1992.gadā dzimušajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

10.decembrī Limbažu policijā saņemta informācija par diviem gadījumiem, kad uzlauztas dārza mājiņas. Abi gadījumi reģistrēti Limbažos, Stārķu ielā, kur pagaidām nenoskaidrotas personas sabojājušas sētu un uzlauztas dārza mājiņas durvis. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža