Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 51 gadījumu, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par četrām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un deviņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Aizvadītajā diennaktī reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Vienā negadījumā cietuši divi cilvēki.

Neviens autovadītājs pie stūres nav sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 79 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu – 24 protokoli.

20. novembrī Burtnieku novada Vecatē, pie veikala, nozagts sarkanas krāsas velosipēds. Par notikušo zādzību sākts kriminālprocess.

Laika posmā no 19. līdz 20.novembrim Salacgrīvas novada Ainažu pagastā, uzlaužot kādas mājas durvis, nozagts trimmeris “Oleo Mac” un motorzāģis “Husqvarna”. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

20. novembrī Madonas policijā saņemta informācija no kāda vīrieša, kurš pastāstīja, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas ar citām personām pie nenoskaidrotiem apstākļiem no dzīvokļa pazudis portatīvais dators “HP”. Policija sākusi kriminālprocess un noskaidro notikušā apstākļus.

21. novembrī pēc plkst.3 naktī Veselavas pagasta Bērzkrogā, degvielas uzpildes stacijā “Statoil”, tika nozagti trīs šokolādes batoniņi. Iespējamais aizdomās turamais noskaidrots – tas ir kāds 1985.gadā dzimis vīrietis. Policijā sākts kriminālprocess un notiek zādzības apstākļu noskaidrošana.

20. novembrī plkst.11 Gulbenes novada Beļavas pagastā, autoceļa Zeltiņi – Gulbene 2.kilometrā, no ceļa braucamās daļas nobrauca automašīna “Nissan Primera”, kuru vadīja 1992.gadā dzimusi sieviete. Kā liecina sākotnējā informācija, autovadītāja, iespējams, nav izvēlējusies drošu braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa segumam, kā rezultātā nespēja savaldīt automašīnu un iebrauca grāvī. Negadījumā sasitumus guvusi pati vadītāja un 2014. gadā dzimusi meitene. Abas cietušās pēc negadījuma nogādātas slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža