Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 15 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par četrām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 14 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Nevienā negadījumā nav cietuši cilvēki.

Divi autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 86 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu 23 protokoli.

Laika posmā no 9. novembra pulksten 21 līdz 11.novembra pulksten 8 rītā, Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, Korģenē, no kādas garāžas, atlaužot durvis, nozagta 1998.gada izlaiduma “VW Passat” ar valsts numurzīmi JK 5476. Policijā sākts kriminālprocess. Tiek noskaidrota iespējamā vainīgā persona un automašīnas atrašanās vieta.

11.novembrī pēc pulksten 20 Cēsīs, Vilku ielā, no kādas mājas kāpņutelpas nozagts velosipēds “ZZK”. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Vakar ap pulksten 19 Varakļānos, Rēzeknes ielā, pieķerts iereibis automašīnas “Mercedes Benz” vadītājs. 1970. gadā dzimušais vīrietis pie stūres bija sēdies 2,19 promiļu reibumā. Savukārt ap pulksten 21 iereibis “VW Passat” vadītājs noķerts Zaubes pagastā, Zaubē, autoceļa Zaube – Tunči 1.kilometrā. 1960.gadā dzimušā vīrieša izelpā konstatētas 0,89 promiles alkohola. Abiem vadītājiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli.

11.novembrī plkst 17.45, Valmierā, Rīgas ielā, automašīna “BMW” uzbrauca ceļa zīmes stabam un to sabojāja. 1992.gadā dzimušajam automašīnas vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāta automašīna un ceļa zīme.

11.novembrī Cēsīs, Raunas ielā, veikalā “Mini Top” 1964.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,3 litru tilpuma degvīna pudeli. Zādzība tika laikus pamanīta, un prece atdota veikalam. Par zādzību sākts kriminālprocess.

11.novembrī saņemta informācija, ka pa dienu, no pulksten 15 līdz 17, Ļaudonā no kādas mājas nozagti pārtikas produkti vairāk nekā 70 eiro vērtībā. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

Laika posmā no 10. novembra pulksten 17 līdz 11.novembra pulksten 10.30 Limbažos, pretim Limbažu autoostai, ceļa remontdarbu laikā, brīvi piekļūstot, no ūdens caurtekas nozagti tur novietotie darbarīki. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

11.novembrī administratīvo sodu saņēmis kāds pārlieku iereibis 1972.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis dēļ stiprā reibuma bija aizmidzis zemē Drabešu pagastā, pieturā “Drabeši”. Savukārt 10. novembrī administratīvo sodu saņēmis kāds 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš Cēsīs, Vaļņu ielā. traucēja sabiedrisko kārtību, rupji lamājās un pārkāpa vispārpieņemtās uzvedības normas.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža