Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 45 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 20 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi, reģistrētas trīs zādzības no tirdzniecības objektiem ).

Reģistrēta informācija par pieciem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Reģistrēti seši noziedzīgi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību.

Notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi. Viens negadījums ar vienu cietušo personu. Reģistrēts viens gadījums, kad vadītājs alkohola reibumā vadījis velosipēdu. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 28 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 74 protokoli.

18. maijā tika saņemta informācija par to, ka 18.aprīlī plkst. 21.30 Kocēnu novada Kocēnos no veikala Alejas ielā nozagta 1l tilpuma alkohola pudele 21,28 eiro vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

18. maijā policijā saņemts iesniegums par to, ka 30. aprīlī Alūksnē, slimnīcas teritorijā Pils ielā, no neaizslēgtas automašīnas “Renault” nozagts portatīvais dators „Dell” ar lādētāju, datora soma un datora tumbiņas. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 11. līdz 18. maijam Amatas novada Drabešu pagastā no SIA teritorijas nozagts 25 m garš elektrības kabelis. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

18. maijā plkst. 15.51 Ērgļos, veikala teritorijā Rīgas ielā, trīs nenoskaidrotas personas sabojājušas žogu. Policija uzsākusi lietas apstākļu noskaidrošanu.

18. maijā plkst. 9.55 Beverīnas novada Kauguru pagastā, ceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši 12.kilometrā, 1985. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Mazda 3”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Vadītāja guva galvas smadzeņu satricinājumu un tika nogādāta Vidzemes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

18. maijā policijā tika saņemts iesniegums par to, ka 29. aprīlī Alūksnē, Pils ielā, veikalā “Maxima”, 1959. gadā dzimusi sieviete nozaga šķīstošo kafiju un saulespuķu sēklu halvu ar vaniļu. Kopējie zaudējumi 6,41 euro, policijā uzsākts kriminālprocess.

18. maijā Madonā 1960. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā tika atrastas 116 cigaretes „Premier” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Uzsākta administratīvā lietvedība.

18. maijā plkst. 11.43 Vecpiebalgas pagastā, ceļa Vecpiebalga-Ineši 1. kilometrā, 1981. gadā dzimis vīrietis, būdams 2,81 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja velosipēdu. Noformēts administratīvais protokols.

18. maijā plkst. 11.24 Smiltenē, Dārza ielas un Blaumaņa ielas krustojumā, 1972. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Nissan”, netika galā ar tās vadību un iebrauca mājas sienā. Noformēts administratīvais protokols.

Ilze Ungure, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

Sagatavojusi Anda Dzenža